Náš Vito ( Ervet) se stal podruhé tatínkem.

V chovatelské stanici " Od Kutilky" se narodili 3 pejsci a jedna fenka. Maminkou je velmi pěkná a pracovně úspěšná fenka Emily. Tato štěňátka mají velký předpoklad výjimečně pěkného exteriéru i příjemné povahy. Otec i maminka jsou velice přátelští a milí.

Vito a Emily       Emily a Vito 3

Vito a Emily                                                                                                        Kontakt na chovatele uveden v letáčku

 


 
Tvorba stranek pro chovatele