Náš Vito ( Ervet) se stal podruhé tatínkem.
V chovatelské stanici " Od Kutilky" se narodili 3 pejsci a jedna fenka. Maminkou je velmi pěkná a pracovně úspěšná fenka Emily. Tato štěňátka mají velký předpoklad výjimečně pěkného exteriéru i příjemné povahy. Otec i maminka jsou velice přátelští a milí.
Vito a Emily Kontakt na chovatele uveden v letáčku


