DOBERMANN FCI KENNEL
Klubová výstava DKČR 2017
25.Září 2017

Dne 23.9.2017 se konala KLUBOVÁ VÝSTAVA DOBRMANŮ !

( rozhodčí : István Rada - Maďarsko )

 

V Klánovicích se tentokrát sešlo několik " Lvíčat", včetně čtyřech sestřiček z vrhu Q.

K naší velké radosti získaly( QUANTANA, QUENDY a QUEENIE ) známku VELMI NADĚJNÝ !

Další zúčastnění s výborným výsledkem byli ORIENT - třída otevřená - V1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ, ORANO - třída čestná - V 1, NOVALIS - třída čestná - V 1

a PARIS SOFIE - třída vítězů - V 1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ, BOS.

Přestože, někteří majitelé jsou naprostými začátečníky, popasovali se se svou úlohou naprosto úžasně. Všichni víme, že " učení je někdy mučení ", ale doufáme,

že si všichni odnesli co nejvíce příjemných zážitků. Pro nás to byl krásný den, strávený ve společnosti úžasných lidí a našich pejsků!

Všem majitelům děkujeme za účast, snahu a příkladnou prezentaci svých miláčků a přejeme mnoho dalších úspěchů!


KV_sestry_Q

 

FOTOGALERIE Z VÝSTAVY ZDE

Kompletní výsledky ....celý článek

       KLUBOVÁ VÝSTAVA DKČR           


23.9.2017 - PRAHA 9 - KLÁNOVICE

 Rozhodčí: István Rada ( Maďarsko )

 

PES ČERNÝ


Třída dorostu

 Aramis Od Všetatského ÚdolíVN 1                          

(o: Agbar European K9 training base x m: Yvet Pasecké Údolí

 

Třída mladých

 Brase Wächter VincesV 1 CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ, MLADÝCH

 (o: Ataraxie’s Emil x m: Anomis Wächter Vinces)


Graff z Panství Dobrkačky - V 2

 (o: Grof Rodšvéd x m: O’Kata Od Dvou Lvů)


Mezitřída

Erwin Ebony QueenV 1 CAC

 (o: Capone Ataraxie’s x m: De Luxe Ebony Queen)


 Enzo Ebony Queen - VD 2

 (o: Capone Ataraxie’s x m: De Luxe Ebony Queen)


 Třída otevřená

Gerion Oksavi f. Fourteenth Meridian - V 1 CAC

 (o: Oksamit de Grande Vinko x m: C’Victoria Donsa f. Fourteenth Meridian)


 Arrest Enyhed - VD 2

 (o: Agen Sheridano le Fano x m: Gloria v. Burgenland)


 Třída vítězů

  Thor del NasiV 1 CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ, BOB

 (o: Jork del Nasi x m: Otrada for del Nasi de Grande Vinko)


 Vayden Halit Paša - V 2 r. CAC

 (o: Batler de Grande Vinko x m: Nomi Halit Paša)


 Třída čestná

 Orano od Dvou lvů - V 1

 (o: Urano Pride Of Russia x m: Ayoko Two Lions House)


 Třída veteránů

 Athos Sweety z Panství DobrkačkyV 1

 (o: Amor Extra Moravák x m: Angelina Maria Pleasure of Friendship)


 FENA ČERNÁ


 Třída dorostu

 Queenie od Dvou lvůVN 1

 (o: Bentley z Padoku x m: Novalis Od dvou Lvů)


 Original Bohemia GotikaVN 2

 (o: Thor del Nasi x m: Cherrie Halit Paša)


 Quendy od Dvou lvů - VN 3

 (o: Bentley z Padoku x m: Novalis Od dvou Lvů)


 Quantana od Dvou lvůVN 4

 (o: Bentley z Padoku x m: Novalis Od dvou Lvů)


 Třída mladých

  Gracie z Panství DobrkačkyV 1 CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH

 (o: Grof Rodšvéd x m: O’Kata Od Dvou Lvů)


 Mezitřída


 Kiss Me Dura Lex Polonia - V 1 CAC

 (o: Valdo from Lipar Land x m: Hanah Dura Lex polonia)


 Liberty Gujar of Gudas - V 2 r. CAC

 (o: Wizard of Oz de Grande Vinko x      m: Katy Od dvou Lvů)


 Ayleen of Chopitea Keep Moving VD 3

 (o: Criss Royal Dux x m: Anastasia Altea Robostus)


 Třída otevřená

  Agila Achaoo Via - V 1 CAC

  (o: Icon Od Dvou Lvů x m: Zoe Pasecké Údolí)


 Joy Rodšvéd - VD 2

 (o: Avertin Sheridano le Fano x m: Dara Rodšvéd)


 Třída vítězů

  Paris Sofie Od Dvou Lvů - V 1 CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ, BOS

 (o: Yacheero’s Pando Pandero x m: Latifa Od Dvou Lvů)


 Pandora Gumby - VD 2

 (o: Dragondonner v. Hohenzollern x m: Isis Gumby)


 Třída čestná

  Novalis od Dvou LvůV 1

 (o: Modus Ost Muzhik x m: Gabby od Dvou Lvů)


 Třída veteránů

  Comtessa Donsa From Fourteenth Meridian - V 1, BOV

 (o: Don Diego v. Harten Kern x m: Asara Nigre from Fourteenth Meridian)


 PES HNĚDÝ


 Třída mladých

  Anos Keep Moving - V 1 CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH

 (o: Criss Royal Dux x m: Anastasia Altea Robostus)


 Cheriff Black Sagitta - V 2

 (o: Iljuri v. Warringhof x m: Grynia Black Sagitta)


 Třída otevřená

  Orient od Dvou lvů  - V 1 CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ 

  (o: Urano Pride of Russia x Ayoko Two Lions House)                        


FENA HNĚDÁ


 Třída mladých

 Nicole Nabrysko D’IkoskyloV 1 CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH, BOJ

 (o: Thor del Naší x m: Ingrid Infinity D’Ikoskylo)


 Chenna Black Sagitta - VD 2

 (o: Iljuri v. Warringhof x m: Grynia Black Sagitta)


 Třída otevřená

  Aprile EnyhedVD 1

 (o: Agen sgeridano le Fano x m: Gloria v. Burgenland)


 Altima Enyhed - VD 2                                                  

 (o: Agen sgeridano le Fano x m: Gloria v. Burgenland)


 Třída vítězů

  Anastasia Altea RobustusV 1 CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ               

 (o: Destiny’s Phoenix Highway to Hell x m: Famous Floris z Innej Bajki)


 Třída veteránů

  Desiderie Halit Paša - V 1

 (o: Batler de Grande Vinko x m: Edinstvennaya Moya iz Gratsiano)


 Impellitteri Restless HeartV 2

 (o: Urian Miratio x m: Stonerose Ardens)


SOUTĚŽ NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA


1. Místo - Od Dvou Lvů

2. Místo - Z Panství Dobrkačky

 

 

 

 

 
Tvorba www stranek pro chovatele - Webdesign for breeders and FCI kennels